Aktualności

Zapowiedzi i relacje z wydarzeń.

DESIGN, KULTURA, RZEMIOSŁO – wystawa podsumowująca

DESIGN, KULTURA, RZEMIOSŁO – wystawa podsumowująca „LABORATORIUM DESIGNU I SZTUKI”

3. edycja Laboratorium Designu i sztuki zbliża się do finału! CRZ Krzywy Komin zaprasza na wernisaż wystawy “Design, kultura, rzemiosło” już 10 grudnia, czyli w 14. Noc Nadodrza, o godzinie 16:00.

Przez kilka miesięcy uczestnicy w każdym wieku – od najmłodszych po seniorów – mogli rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów różnych dziedzin, artystów, animatorów, projektantów, rzemieślników.

10 grudnia, od godz. 10.00 do 21.00 podczas Nocy Nadodrza będziecie mieli okazję zobaczyć efekty pracy siedmiu pracowni: UBIORU, MEBLA, KSIĄŻKI, GRAFIKI I ANIMACJI, ANIMACJI MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY, SENIOR DESIGN, KIDS DESIGN.

Wystawa jest podsumowaniem tegorocznej edycji projektu, podczas której zostaną zaprezentowane efekty kilkumiesięcznej pracy uczestników warsztatów. Zobaczymy m.in. meble po renowacji z użyciem różnych metod, samodzielne zaprojektowane ubrania, kapelusze i akcesoria, notesy, maskotki i wiele więcej. Nie zabraknie dzieł wykonanych przez dzieci oraz seniorów.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż uczestników warsztatów, prowadzących, patronów, partnerów oraz każdą osobę, która zainteresowana jest szeroko pojętą kategorią sztuki, designu i nowoczesnego rzemiosła!

Przez cały ten dzień zapraszamy na warsztaty oraz spotkania, a dla głodnych przygotowaliśmy strefę foodtrucków z najlepszą i aromatyczną kawą od PIKAFKI!

Wystawę możecie oglądać do 31.12.2016r. w CRZ Krzywy Komin (ul. Dubois 33-35a, Wrocław)

Projekt “Laboratorium Designu i Sztuki” był współfinansowany  ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.